• Już pracujemy ze sprzętem z programu "Laboratoria Przyszłości"

• W ramach programu "Laboratoria Przyszłości" zakupiony został sprzęt m.in.: drukarka 3D, aparat fotograficzny z kamerą, mikrofony, lutownica, klocki Korbo, maszyna do szycia, sprzęt do nagrywania.

Uczniowie z zaangażowaniem biorą udział w zajęciach z wykorzystaniem wyżej wymienionego sprzętu.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

•  1 września 2022 roku uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2022/2023 uczestnicząc najpierw we Mszy św. a następnie w szkolnej akademii. Pani Dyrektor powitała zgromadzonych gości pana Mirosława Piędla Przewodniczącego Rady Gminy Kamień i ks. Proboszcza Wacława Stokłosę, Rodziców, Nauczycieli i Uczniów. Konferansjerzy Wiktoria i Przemek poprowadzili apel pod hasłem ,,Witaj Szkoło”. Uśmiech na twarzy zgromadzonych wywołała część artystyczna w wykonaniu pierwszoklasistów. Następnie w obecności pocztu sztandarowego pierwszoklasiści: Anetka, Dawid, Diana, Mikołaj, Nikola i Sebastian złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przez panią Dyrektor pasowani na ucznia. Po akademii uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach a pierwszoklasiści zostali uraczeni słodkościami przygotowanymi przez rodziców.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!