• Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

•  Dobrze przeżytych Świąt Bożego Narodzenia, czasu na rodzinne spotkania, długich rozmówprzy światecznym stole, pieknego wspólnego kolędowania, potrzebnych łask od Dzieciątka Jezus i samych dobrych dni w 2024 roku serdecznie Wszystkim Państwu i tym dużym i małym życzę. Serdecznie dziekuję za wszelkie otrzymane od Państwa dobro, którego doświadczałam w każdym dniu kończącego się roku

-Małgorzata Januszewska, dyrektor szkoły

• To TY bądź naszym Świętym Mikołajem....

• Tradycją naszej szkoły jest niesienie pomocy innym. Końcem listopada włączyliśmy się w akcję "To TY bądź naszym Świętym Mikołajem". Uczniowie i Nauczyciela włączyli się w zbiórkę darów dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Hojność i otwarte serca naszym uczniów i nauczycieli przerosły nasze oczekiwania. Zebrane dary zostały dostarczone 1 grudnia do Hispicjum. Za ten dar z  serca dziękujemy!