• Za trud pracy dziękujemy

• 4 września społeczność szkolna podziękowała za całokształt pracy Pani Halinie Bieleckiej - nauczycielce edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarce i logopedce oraz Pani Teresie Żak - pracownikowi godpodarczemu za długie lata pracy, za zaangażowanie na rzecz szkoły, za dobroć i wielkie serce. Panie niech odpoczywają na zasłużonej emeryturze.

• Inauguracja roku szkolnego 2023/2024 oraz Pasowanie na Ucznia

• 4 września 2023 roku mszą świętą w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Świata oraz uroczystą akademią rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W tym dniu harcerze przywołali kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej i wszyscy zgromadzneni minutą ciszy uczcili poległych za naszą Ojczyznę bohaterów. Dzień inaugurujący nowy rok szkolny był dniem szczególnym dla naszych pierwszaków, którzy uroczyście zostali pasowani na Uczna naszej szkoły. Piękne występy, ślubowanie, dyplomy, legitymacje szkolne i poczęstunek przygotowany przez rodziców na dlugo pozostaną w pamięci nowych członków społeczności szkolnej.

• Ogłoszenie

• Poszukiwana osoba, która chce pracować w naszej szkole na stanowisku robotnik gospodarczy/pomoc kucharza. Chętne osoby zapraszam do złożenia CV do dyrektora szkoły,  w terminie do 6 czerwca 2023 roku.