Wydarzenia
XXIX Spotkanie z Piosenką Religijną pod hasłem „O, Duchu Święty, prowadź nas”
Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kamieniu
- 1
Wspieramy zdrowe nawyki żywieniowe uczniów
Nasza szkoła bierze udział w unijnym „Programie dla szkół”.Celem programu jest promowanie zdrowego odżywiania oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród uczniów.
IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców w Błażowej
- 8
„Pójdźmy wszyscy do stajenki” – wyjątkowy koncert kolęd w naszej szkole
- 8
W świątecznej atmosferze, pełnej ciepła i wzruszeń, 16 stycznia odbyła się czwarta edycja szkolnego koncertu kolęd, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Było to wyjątkowe spotkanie, podczas którego wspólnie wyruszyliśmy w muzyczną drogę do betlejemskiej stajenki.
Koncert otworzył występ nauczycieli, którzy wykonaniem kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki” symbolicznie zaprosili wszystkich do wspólnego przeżywania tajemnicy Bożego Narodzenia. Następnie na scenie zaprezentowali się uczniowie wszystkich klas – od oddziału przedszkolnego po klasę ósmą. Każda kolęda była kolejnym krokiem tej wyjątkowej wędrówki i niosła ze sobą inne emocje: radość, zadumę, refleksję i nadzieję.
Szczególnym momentem koncertu był występ uczniów klasy ósmej, którzy – jako konferansjerzy wydarzenia – z dużą dojrzałością i wrażliwością poprowadzili całe spotkanie, a następnie zaprezentowali kolędę „Dzisiaj w Betlejem”. Pięknym zwieńczeniem koncertu był występ chóru szkolnego, którego śpiew stał się poruszającym finałem tego muzycznego wydarzenia.
Po części artystycznej nastąpiły imienne podziękowania skierowane do zaproszonych gości, których obecność była dla naszej społeczności szkolnej ogromnym wyróżnieniem. Całość zakończyła się wspólnym kolędowaniem oraz słodkim poczęstunkiem, sprzyjającym rozmowom, uśmiechom i dzieleniu się radością.
Koncert pozostawił po sobie wiele pięknych emocji i wzruszeń. Zarówno wykonawcy, jak i publiczność opuszczali salę z poczuciem wspólnie spędzonego, wyjątkowego czasu. To wydarzenie po raz kolejny pokazało, że kolęda potrafi łączyć pokolenia i sprawiać, że w świątecznym czasie niebo staje się bliższe ziemi.
Gminne Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
- 6
9 stycznia 2026 roku w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje szkół z gminy Kamień. Drużyna chłopców z naszej szkoły wywalczyła I miejsce a drużyna dziewcząt II miejsce.
Udział w zawodach był dla uczniów nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do integracji i rozwijania pasji.
Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.
Orszak Trzech Króli, serdecznie zapraszamy
Wigilia harcerska
W sobotni wieczór, 3 stycznia 2026 roku, harcerze mieli wspólną wigilię, pełną ciepłej i rodzinnej atmosfery. Na spotkanie zaprosili osoby, które kiedyś należały do drużyny, a także gości – harcerzy przyjaciół. Każdy harcerz przygotował coś na wspólny stół . Wszyscy tworzyli prawdziwie świąteczną wspólnotę. Wigilia rozpoczęła się modlitwą, po której wszyscy razem śpiewali kolędy. Był to czas rozmów, wspomnień i wzmacniania harcerskich więzi.
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie
