• Już pracujemy ze sprzętem z programu "Laboratoria Przyszłości"

• W ramach programu "Laboratoria Przyszłości" zakupiony został sprzęt m.in.: drukarka 3D, aparat fotograficzny z kamerą, mikrofony, lutownica, klocki Korbo, maszyna do szycia, sprzęt do nagrywania.

Uczniowie z zaangażowaniem biorą udział w zajęciach z wykorzystaniem wyżej wymienionego sprzętu.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

•  1 września 2022 roku uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2022/2023 uczestnicząc najpierw we Mszy św. a następnie w szkolnej akademii. Pani Dyrektor powitała zgromadzonych gości pana Mirosława Piędla Przewodniczącego Rady Gminy Kamień i ks. Proboszcza Wacława Stokłosę, Rodziców, Nauczycieli i Uczniów. Konferansjerzy Wiktoria i Przemek poprowadzili apel pod hasłem ,,Witaj Szkoło”. Uśmiech na twarzy zgromadzonych wywołała część artystyczna w wykonaniu pierwszoklasistów. Następnie w obecności pocztu sztandarowego pierwszoklasiści: Anetka, Dawid, Diana, Mikołaj, Nikola i Sebastian złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przez panią Dyrektor pasowani na ucznia. Po akademii uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach a pierwszoklasiści zostali uraczeni słodkościami przygotowanymi przez rodziców.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022 roku

• godz. 8.30 Msza święta w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Świata w Kamieniu
            • godz. 9.30 Uroczysta akademia w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Kamieniu Prusinie

• Zakończenie roku szkolnego

• 24 czerwca 2022 r. to dla ósmoklasistów ostatni dzień spędzony w murach naszej szkoły. Odbyło się pożegnanie tegorocznych absolwentów, a także wręczenie świadectw dla wszystkich uczniów.

• Szkolny Piknik

• 23 czerwca odbył się Szkolny Piknik. Dla uczniów przewidziane zostało: spotkanie z policjantami, pokaz sprzętu strażackiego, tańce integracyjne, zabawy a także poczęstunek.

• Szkolny Dzień Talentów

• 22 czerwca, tuż przed spotkaniem z Piosenką Religijną odbył się Szkolny Dzień Talentów. Uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje zdolności, a były to zdolności taneczne, recytatorskie, wokalno - instrumentalne i inne.

• Dzień Pustej Klasy

• 10 czerwca obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy - wszystkie zajęcia edukacyjne w tym dniu odbywały się....poza budynkiem szkoły!

• Egzamin na kartę rowerową

• 10 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Dziękujemy panu Policjantowi za obecność i egzaminowanie naszych uczniów!

• Poznaj Polskę - wycieczka

• 2 czerwca najmłodsi uczniowie naszej szkoły przedłużyli radość z Dnia Dziecka i wyjechali na wycieczkę do Sandomierza. Zapraszamy do obejrzenia albumu!

• Dzień Dziecka

• 1 czerwca obchodzony jest Dzień Dziecka. W naszej szkole, w tym dniu na uczniów czekało wiele atrakcji w postaci: zabaw na świeżym powietrzu, wykładu on-line, smacznych kiełbasek z grilla oraz pamiątkowych baloników. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Dzieci - tych najmniejszych, małych i...dużych!

• Mamo, Tato, kochamy Was!

• 27 maja uczniowie naszej szkoły świętowali niezwykle ważny dzień - Dzień Mamy i Taty. Przygotowali oni dla swoich Rodziców przedstawienie o zwierzętach na łące. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

• Pudełko szczęścia

• W sobotę - 28 maja nasi uczniowie włączyli się w akcję Pudełko Szczęścia - Pomoc Caritas Diecezji Rzeszowskiej w przygotowaniu paczek na dzień dziecka dla dzieci przebywających w szpitalach.